Nasze spółki

aforti-finance

Aforti Finance S.A. jest firmą specjalizującą się w udzielaniu pożyczek pozabankowych dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, dla spółek cywilnych oraz spółek z o.o. Produkty dedykowane są przedsiębiorcom, którzy mają utrudniony dostęp do finansowania prowadzonej działalności z uwagi na restrykcyjne wymogi prawa bankowego. Unikatowy na rynku system oceny Klienta oraz obsługa zapewniająca szybkość i kompleksowość, pozwalają na łatwe i szybkie uzyskanie środków przez naszych Klientów.

www.afortifinance.pl


aforti-finance

Aforti Exchange Sp. z o.o. to funkcjonalna platforma wymiany walut dla firm. Oferuje hurtowe kursy walut, umożliwiając przy tym wygodną, bezgotówkową wymianę bez konieczności wychodzenia z biura. Gwarantujemy naszym Klientom profesjonalne doradztwo w zakresie transakcji na rynku walutowym. Zapewniamy pełną obsługę przedsiębiorstw, a dzięki niskim cenom walut tworzymy atrakcyjną alternatywę dla usług świadczonych bezpośrednio przez banki. Serwis transakcyjny został przygotowany w oparciu o zaawansowane procedury bezpieczeństwa, wzorowane na wiodących informatycznych systemach bankowych. Nowoczesne zabezpieczenia dają użytkownikowi poczucie pewności, nie wpływając na intuicyjność obsługi. Naszym priorytetem jest pełna satysfakcja Klientów. Platforma AFORTI™ Exchange umożliwia tanią i wygodną wymianę walut – w dowolnym czasie i miejscu z dostępem do Internetu.

www.afortiexchange.pl


aforti-finance

Aforti Factor S.A. to spółka oferująca swoim Klientom produkty faktoringu niepełnego. Nabywa od Klientów nieprzeterminowane wierzytelności z tytułu dostawy towarów i usług, wspierając skuteczne zarządzanie portfelem należności. Tym samym Aforti Factor zapewnia Przedsiębiorcom szybki dostęp do środków finansowych, które mogą wspomóc dynamiczny rozwój biznesu. Właściciele małych i średnich firm zyskują kompleksową ofertę, obejmującą nie tylko pozyskanie finansowania, lecz także pakiet świadczeń dodatkowych, m.in. indywidualną opiekę Specjalisty oraz konsultacje z Biurem Analiz.

www.afortifactor.pl


aforti-finance

Aforti Collections S.A. to ogólnopolska firma windykacyjna specjalizująca się w zarządzaniu należnościami z wykorzystaniem szerokiego wachlarza narzędzi windykacyjnych. Spółka zajmuje się również nabywaniem oraz serwisowaniem portfeli wierzytelności. Wyznacznikiem naszej działalności jest skuteczność. Dzięki niej udaje się nam wyjść naprzeciw oczekiwaniom zróżnicowanej grupy Klientów, co w konsekwencji daje nam znaczącą przewagę nad innymi podmiotami działającymi w tym samym obszarze. Nieustannie się rozwijamy i poszukujemy nowych rozwiązań zwiększających efektywność procesu odzyskiwania należności. Oferujemy kompleksową obsługę naszych Klientów pod względem windykacyjnym, prawnym i finansowym. Odpowiednio zaplanowane działania windykacyjne prowadzimy ze wsparciem najnowszych rozwiązań informatycznych i nowoczesnych technologii. Proces windykacji długów przeprowadzamy indywidualnie i konsekwentnie, jednocześnie dbając o jak najlepsze kontakty handlowe pomiędzy wierzycielem a dłużnikiem. Szukamy rozwiązań, nie problemów.

www.aforticollections.pl


aforti-finance

Aforti Capital Sp. z o.o. jest spółką specjalizującą się w corporate finance oraz doradztwie finansowym i strategicznym dla firm.  Swoją ofertę kieruje do firm z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw.

www.aforticapital.pl


aforti-finance

Aforti AC Sp. z o.o. oferuje pełen zakres usług księgowych oraz kadrowo-płacowych dla wszystkich podmiotów w Grupie. Spółka odpowiedzialna jest także za relacje inwestorskie. Ponadto zajmuje się bieżącą obsługą administracyjną.

www.afortiac.pl